sklep internetowy

O Nas

Kanokajaki to importer i sprzedawca na rynku polskim kajaków i akcesoriów kajakowych produkowanych przez: Perception, Rotomod, Dagger, Palm, Jackson, Egalis, Point65, Sea Bird, Sevylor, Werner, Cleair Blue Hawaii, ORU KAYAK, WAVE SPORT, AT PADDLES, Malone, Tahe Outdoors, Tear-Aid, ScorpioKayak, Zelgear, Gumotex, Pelican, LaNoria.

Kanokajaki to kontynuator działalności firmy Kano, zajmujący się częścią handlową firmy. 22 lata pracy przy produkcji i sprzedaży kajaków zaowocowały w postaci budowy nowego stacjonarnego sklepu kajakowego o powierzchni wystawowej 500 m2 w miejscowości Bystrzejowice k/Lublina.

Staramy się zaspokoić potrzeby polskiego rynku kajakowego, dlatego cały czas poszerzamy naszą ofertę o nowości, które pokazują się na światowym rynku kajakowym.

Oprócz kajaków rekreacyjnych, wyprawowych i wędkarskich, które oferujemy amatorom wiosłowania w Polsce, a także kajaków turystycznych, w które zaopatrujemy większość wypożyczalni i organizatorów spływów kajakowych, staramy się także promować kajakarstwo górskie, które ma u nas coraz większą rzeszę miłośników. Warto pamiętać, że sprzedawane przez nas kajaki firm Dagger i Jackson to czołówka światowa WhiteWater. Dodając do nich profesjonalną odzież i środki asekuracyjne firmy Palm oraz wiosła amerykańskiej firmy Werner, jesteśmy w stanie przygotować każdego polskiego kajakarza na ekstremalne wyprawy po najtrudniejszych rzekach świata.

Staramy się wspierać i przyczyniać do propagowania kajakarstwa górskiego i kajakowego freestyle'u w naszym kraju, uczestnicząc w imprezach typu Akademickie Mistrzostwa Polski w kajakarstwie górskim czy Mistrzostwa Mazowsza we freestyle'u kajakowym. Ponadto jesteśmy sponsorem jednego z najlepszych freestajlowców w Europie Bartosza Czauderny.

Od kilku lat proponujemy Państwu szeroki wybór kajaków wędkarskich.Kajakarstwo wędkarskie to najszybciej rozwijający się segment rynku kajakowego, zarówno w Europie, jak i na całym świecie. Firma Jackson, której jesteśmy przedstawicielem w Polsce to numer jeden na rynku amerykańskim.

Mamy nadzieję, że działania firmy KANOKAJAKI przyczynią się do promowania kajakarstwa w Polsce.

zadzwoń do nas

Nasi specjaliści udzielą fachowej i profesjonalnej pomocy

+48 81 582-21-46